چطور خون سالم داشته باشیم

تاثیرات آب و هوا بر خون سالم

برای داشتن خون سالم نیاز به هوا، نور، آب و غذای سالم است. که به صورت کامل جذب بدن گردد. و به بدن ما گرما و انرژی بخشد. برای سوخت و ساز غذا و تبدیل آن به مواد شیمیایی قابل جذب، هوا و نور کمک می کنند. این اولین شرط غذادهی به سلول هاست.

پوست ما قبل از هرچیز به نور و هوا محتاج است. و گیاهانی را که به آن ها نور خورشید کم می رسد، بشناسید. همچنین آب برای عملکرد بهتر بدن، تمیزی دستگاه گوارش و غذادهی به سلولهای بدن کمک می کند. لذا یکی از مواد غذایی بسیار مهم و ضروری برای بدن آب سالم است.

اکسیژن ناکافی و اثرات مخرب بر سلامت

در طب معاصر این مسئله مطرح است، که انسان خوراک مصرف و مواد غیرلازم را دفع می کند. اما بر سر غذایی که بدون اکسیژن وارد سلول می شود، چه پیش می آید؟

در این صورت غذا به اسیداگزالیک تبدیل میگردد. این اسید از تبدیل غذاهای پخته ایجاد و بعد از ورود به سیستم خون با کلسیم به نمک اگزالات غیرقابل حل و دفع، تبدیل می شود. و به تدریج به طور منظم جمع و در بدن باقی می ماند. و درون سلول های اعصاب، عضله، استخوان رسوباتی به وجود می آورد. همچنین امراض دیگری همچون موارد زیر پدید می آید:

  • رماتیسم مفاصل
  • آرتریت
  • آرتروز
  • ضعف فعالیت جنسی

به طور کامل با کلسیم خون واکنس نمی دهد و نمک مصر تولید نمی کند. وقتی غذای پخته نمی خوریم باعث تهی شدن خون از اسیداگزالیک مضر می شویم. در اینجا اسیداگزالیک طبیعی که در خوراک های خام وجود دارد، تنها راه رهایی بدن از سنگ ها، آرتروزها و آرتریت است.

کسی که طالب شفا و سلامتی است. باید با غذای طبیعی و خام تغذیه کند، یعنی در رژیم روزمره خود از سبزی، میوه، مرکبات، مغز و ریشه های مختلف از قبیل هویج و ترب و… استفاده کند.

عناصر عظیم سه گانه

نور و هوا بیشترین منتقل کننده های انرژی به بدن ما هستند. پوششی که انسان را از سرما، گرما و چشم بیگانه محفوظ می کند. در عین حال ما را از این منتقل کنندگان انرزی دور نگه می دارد. درنتیجه دی اکسید کربن تولیدی در بدن به خوبی دفع و تاثیرات مستقیمی در بهبود گردش خون و داشتن خون سالم کمک می کند.

هر روز حداقل دوبار وان هوا بگیریم. و گاهی با لباس گرم بدن را محفوظ، و گاهی ده الی پانزده دقیقه لخت شویم. این روش هواگیری پوست را تقویت می کند. در طی این مراحل، بدن با قدرت اکسیژن را جذب می کند و باعث از بین رفتن دی اکسیدکربن می شود. سپس باعث تقویت واکنش های دفاعی بدن در مقابله با بیماری ها می شود. و توان و قدرت انسان در مقابله با سرما و امراضی مانند سرطان زیاد می شود. در نتیجه در حد ممکن باید به پوست نور و هوا برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...