درمان سرطان از نظر اپیدمولوژی پزشکی امکان ناپذیر است. و ناشی از جهش در کروموزوم هایی میباشد که سلول های جدید را می سازند.

برای درمان سرطان چه باید بکنیم؟

آیا کروموزوم های جهشی و سلول های سرطانی به حالت عادی برمیگردند؟ برای جواب به این سوال باید ابتدا خواص تومورهای بدن را باد بگیریم. برای انسان پردردسر، دونوع تومور وجود دارد:

 1. تومورهای خوش خیم
 2. تورهای بدخیم

همانند زگیل ها و زوائد کروی با ترشح و غیره که دارای سلول هایی جدا از دیگر سلول های درگیر شده است. و به صورت کلونی یک بافت جداگانه ایجاد و زندگی می کنند.

سلول های تومورهای بدخیم برعکس در تلاش برای توسعه درون بافت درگیر است. و در زمان کمی در بدن پخش و متاستاژ می دهد. و سلول های سرطانی در این نواحی به صورت وحشتناکی شروع به تخریب سلولی می کنند.

تومورهای سرطانی

تومورها به دو قسم هستند:

 1. تومورهای اپی تلیوم که باعث تخریب سلولهای سطحی می شود.
 2. نوع دیگر باعث تخریب عضله ها، استخوان ها، خون و دیگر باقت های غیرسطحی می گردد.

غده های اپی تلیوم را سرطان و غده های غیر اپی تلیوم را سارکوما نام گذاری می کنند.

سرطان اپی تلیوم امکان انتشار در اندام های زیر را دارد:

 • پوست
 • زبان
 • غدد بزاق
 • ریه
 • برونش ها
 • معده و لوزالمعده
 • کبد
 • روده و راست روده
 • مخرج
 • رحم و تخمدان
 • کلیه ها و مثانه
 • و…

سرطان اپی تلیوم می تواند به واسطه سیستم لنفاوی و رگ های خونی به سایر اعضا برسد.

مانند آتش سوزی که از خانه ای به خانه دیگر سرایت می کند. که علم طب قادر به جلوگیری از این آتش سوزی نیست. و پزشکان عاجزانه می گویند؛ اگر از اول شروع بیماری می توانستیم کاری انجام دهیم. ولی حال آن ها نیز تقصیری ندارند، چون در دانشگاه گفته اند که سرطان درمانی ندارد.

اما من و شما می دانیم که علم طب به دنبال علت نیست، و فقط دنبال نتیجه است. به این معنی که پیگیر معالجه روح و جسم افراد نیستند. برای از بین بردن بیماری، باید علت آن را کاملا از بین ببریم و همچون هر معلولی، این سرطان نیز علتی دارد.

طب معاصر برای معالجه سرطان با سه روش به مقابله می رود. که هیچ یک از این متدها به تنهایی و سه تایی باهم قادر به از بین بردن عامل بروز سرطان نیستند. با دارو و درمان، تیغ جراحی امکان شفای سرطان وجود ندارد. چون علت باقی مانده و نتیجه مجددا ظاهر می شود.

طبیعت تنها می تواند انسان را معالجه کند. و فرد مبتلا به سرطان با مراعات قوانین طبیعی از هر مرضی از جمله سرطان رهایی یافته و زندگی را ادامه دهد.

علت بروز سرطان چیست؟

سرطان نتیجه سه علت است:

 1. تجمع اکسید کربن در اگانیسم
 2. کمبود ویتامین ث در اعضا بدن
 3. انباشت مواد زائد درون اعضا بدن

اینک مطلب را باز می کنیم. چرا دی اکسید کربن در بدن تجمع می شود؟ اولین علت کمبود اکسیژن است.

افسوس که پوست انسان های معاصر واکنش طبیعی خود را انجام نمی دهند. به بیان ساده اعمال تنفسی و پاکسازی را به خودی خود انجام نمی دهد. چون انسان بیشتر وقتش را درون لباس می گذراند.

لباسی کدر اکثر اوقات از الیاف مصنوعی ساخته شده اند. اینکه ما در ساختمان های بتونی ساکن و این منازل تهویه خوبی ندارند. همچنین محل کارمان نیز اتاق هایی با نور کم داریم. وقتی به خیابان می رویم هوای مسموم با دود اتوبوس، ماشین ها و کارخانه ها را تنفس می کنیم. به علاوه این که نهار و شام غذاهای پخته و نوشیدن آب خام را فراموش می کنیم.

خوراک های مورد مصرف ما، غذاهای مرده هستند. چرا که به دلیل کمبود اکسیژن نمی سوزد. و نمک اکسالات، گازهای سمی؛ آب و دی اکسید کربن به وجود می آید. که زیر بنای سرطان اینگونه گذاشته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...