کلیه فعالیت های عطاری نشاط مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و تجارت الکترونیک و قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده است. و متعاقبا کاربران نیز موظف هستند قوانین و شرایط فروشگاه را رعایت کنند. چنانچه در سیستم کاری تغییراتی  در آینده اعمال شود در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

شرایط ارسال سفارشات

تمامی ارسالی های فروشگاه عطاری نشاط مطابق با تصاویر موجود است. در صورت مغایرت، کاربران می توانند از بخش پشتیبانی فروشگاه پیگیری نمایند.

ارسال سفارشاتی که در ساعت 9 الی 12 ثبت شده اند، در همان روز به پست تحویل داده می شود. و خارج از ساعت ذکر شده برای روز بعد انجام می گردد.

تنها روش ارسال برای تمامی سفارشات از طریق پست پیشتاز است. و مامور پست بسته را فقط تا درب اصلی ساختمان می رساند. در صورت عدم حضور در زمان ارسال به صندوق امانات پست برگشت می خورد. و مشتری برای تحویل مجدد کالا می بایست به اداره پست مراجعه نماید.

زمان تحویل بسته به شهرستان از طریق پست پیشتاز بین 3 الی 6 روز کاری است. و برای استان البرز و شهر کرج ارسال بین 1 الی 3 روز کاری انجام می شود .

با توجه به مسائل بهداشتی امکان مرجوعی برای محصولاتی که از بسته بندی خارج شده اند وجود ندارد.

در صورت انصراف از خرید، تا قبل از زمان ارسال محصول، می توانید درخواست مرجوعی را از طریق تماس با فروشگاه اعلام کنید.

برای سفارش های بالای ۳۰۰ هزار تومان ارسال رایگان است.  و نیاز به هیچ کد تخفیفی ندارد، سیستم به طور خودکار عمل می کند.

ثبت و پردازش سفارشات

کد سفارش بعد از ثبت سفارش برای مشتریان طریق پیامک ارسال می شود.  و در اسرع وقت سفارشات بسته بندی و آماده ارسال می شود.

کاربران موظف هستند تا اطلاعات سفارش را به طور دقیق و کامل ثبت نمایند تا ارسال بدون هیچ مشکلی انجام پذیرد. چنانچه نواقصی در اطلاعات درج شده توسط کاربر وجود داشته باشد، بدیهی است سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

فروشگاه عطاری نشاط در بسته بندی محصولات و ارسال به موقع، نهایت دقت و سعی خود را می کند. تا بدون هیچ گونه مشکلی فرایند ثبت و ارسال سفارش صورت پذیرد. چنانچه در شرایط خاص مشکلی در کمبود موجودی کالا به وجود آید، حق کنسل کردن سفارش و بازگشت وجه برای فروشگاه محفوظ است.

امکان پرداخت در محل وجود ندارد و تمامی پرداخت ها از طریق درگاه امن زرین پال انجام می گیرد.

لغو سفارشات

چنانچه کاربران از سفارش ثبت شده خود منصرف شوند، می توانند تا قبل از تکمیل سفارش توسط فروشگاه، درخواست لغو سفارش خود را به پشتیبانی سایت ارسال کنند. یا از طریق شماره تماس 09126666123 اعلام نمایند.

حفظ حریم خصوصی کاربران

حفظ حریم خصوصی کاربران جزو اولویت اول فروشگاه عطاری نشاط است. و تمامی اطلاعات مشتریان فقط به منزله انجام فرایند سفارش و ارائه خدمات استفاده می شود. و تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص یا سازمانی قرار نمی گیرد. فقط در صورت داشتن حکم قضایی در اختیار مقامات ذی صلاح قرار می گیرد.

اطلاعات مشتریان شامل: شماره تماس، ایمیل، آدرس، کدپستی فقط به منظور انجام فرایند خرید و تحویل کالا استفاده می شود. و نام کاربری، رمز عبور و ایمیل هم برای انجام مکاتبات بین مشتریان و شرکت است. بنابراین توصیه می شود در حفظ اطلاعات کاربری دقت لازم را داشته باشید، و تحت هیچ شرایطی در اختیار کسی قرار ندهید.

مشتریان عطاری نشاط می توانند با اطمینان از حفظ تمامی اطلاعات ثبت شده، اقدام به خرید در فروشگاه نمایند. و امیدواریم که خریدی مطمئن و ایمن و راحت را در فروشگاه عطاری آنلاین نشاط تجربه کنید.