تغذیه

پودر یا قرص چاقی کرامس چیست؟

پودر یا قرص کرامس چیست

پودر یا قرص چاقی کرامس یک مکمل غذایی برای افزایش وزن و بهبود اشتها است، افرادی که بسیار بدن ضعیفی دارند به عنوان یک مکمل در یک دوره یک ماهه مورد استفاده قرار میدهند. و حتی بدنسازان و ورزشکاران نیز از این پودر برای افزایش توان بدنی درکنار سایر موارد تغذیه ای مصرف میکنند. ما در این مقاله از عطاری نشاط قصد داریم تا همه چیز را درمورد پودر کرامس از حقیقت تا ادعاهای پوچ مورد بررسی قرار دهیم. همچنین با بررسی نظرات مردم بعد از مصرف با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. تا خودتان تصمیم بگیرید که آیا این محصول میتواند مورد اعتماد شما قرار گیرد و به هدفتان برساند یا خیر؟ لطفا با ما تا انتها همراه باشید.

 

قرص یا پودر کرامس؟

در میان بسیاری از محصولات متنوع افزایش وزن و چاقی قرص یا پودر کرامس را افراد انتخاب و به صورت دوره ای مصرف میکنند. هر دو فراورده یک شرکت هستند، و در آمریکا تولید و عرضه میگردد. اما سوال اصلی اینجاست که پودر یا قرص کرامس چند روزه جواب میدهد؟ ترکیبات به کار رفته در این محصول کاملا مشخص نمی باشد و به گفته برخی از منابع و سازنده محصول حاوی ترکیبات گیاهی است، اما برخی از شواهد خلاف این موضوع را بیان میدارد. که در ادامه توضیحات لازم را میدهیم.

در این مقاله قصد نداریم که موضع مشخصی نسبت به کاربرد این محصول داشته باشیم، و تمایلی به ارائه توضیحات پوچ و غیرکاربردی هم نداریم. شاید در اکثر منابع شاهد توضیحات و اشارات مختلفی از فواید این محصول باشید، ولی به شما پیشنهاد میکنیم در ابتدا یک بررسی جامع نسبت به ابعاد مختلف این محصول بکنید و در اخر تصمیم به مصرف یا عدم مصرف بگیرید.

 

قرص کرامس اصل و تقلبی

کرامس اصل محصولی انحصاری است، که نسخه های متعدد و یا مشابه ندارد. و اگر اطلاعات کافی از اصلی و غیراصلی بودن محصول ندارید، بهتر است قبل از خرید آگاهی خودتان را افزایش دهید یا به مراکز معتبر مراجعه نمایید. گرچه نباید نسبت به کارایی و اثرگذاری دائمی کرامس اطمینان کنید، در بسیاری از موارد مصرف کنندگان نسبت به واکنش شدید و برگشت پذیری آن انتقاد کردند. ازجمله ایجاد جوش های بسیار در پشت و نواحی مختلف بدن، خارش شدید و التهابات پوستی و کاهش وزن بعد از اتمام مصرف محصول میتوان اشاره کرد.

 

نظرات مصرف کنندگان

نظرات در مورد قرص چاقی کرامس بعد از مصرف میتواند کمک بسیاری در جهت انتخاب درست باشد. چرا که اخبار نادرست و گمراه کننده کم نیست و جان و سلامت مردم در مقابل منافع مالی اهمیتی ندارد. و خودتان باید با اگاهی کافی نسبت به سلامتتان هوشیار باشید. و برای چاقی سریع دست به هر اقدامی نزنید. متاسفانه محصولات غیرمجاز با ترکیبات خطرناک کم نداریم ولی مصرف کننده باید عقل خود را به دست هر کسی ندهد.

نمیخواهیم یکطرفه به قاضی برویم، ولی دلسوز حال مردم عزیز هستیم و نمیخواهیم با تبلیغات های فریبنده به سلامت جامعه لطمه وارد شود. به گفته خیلی از مصرف کنندگان داروهای چاقی با ترکیبات نامعلوم و توزیع غیرمجاز به انواع بیماریهای خطرناک گوارشی، پوستی، و حتی ضعف شدید سیستم ایمنی مبتلا می شوند.

اگر شما حالت استاندارد پزشکی را درنظر بگیرید، آیا میتوان در مدت زمان یکماه 15 کیلو وزن اضافه کرد؟ این گفته یکی از مصرف کنندگان است، که با هر متخصص تغذیه ای مطرح کنید از حالت غیراستانداردی و تاثیرات شدید هورمونی مطالب مهمی را می شنوید. بنابراین این موضوع خیلی واضح به نظر می رسد و لزومی به توضیحات بیشتر ندارد.

اینکه چرا آزادنه این محصول در بازار عرضه میشود و شاید در بسیاری از فروشگاهها شاهد فروش آن هستیم، خیلی جای تعجب ندارد. بخشی از دلیل آن به عدم آگاهی مردم برمیگردد و بخش مهمتری هم به منفعت طلبان، که اهمیتی به سلامت مردم نمی دهند.

ییشنهاد بهتر برای شما دوست عزیز که تصمیم گرفتید وزن خودتان را افزایش دهید، استفاده از برخی مکمل های غذایی است. که هم به خوبی جواب میدهد و هم اینکه اثری دائمی دارد. فقط کمی صبر و حوصله نیاز است که باید به طور مثال یک دوره 3 ماهه طی کنید تا بتواند شاهد تاثیرات فوق العاده آن باشید. اگر میخواهید روش سالم و همیشگی را جایگزین این نوع پودرهای چاقی غیراستاندارد و خطرناک کنید، مصرف منظم پودر جوانه گندم بسیار توصیه میشود. برای شروع باید یک دوره 90 روزه را کامل کنید. و به طور روزانه در سه وعده صبح، ظهر و شام بعد از هر وعده غذایی به فاصله یک ساعت و میزان 3 قاشق غذاخوری میل نمایید. برای افرادی که ضعف بنیه و سستی دارند، بسیار مفید است.

1 دیدگاه در “پودر یا قرص چاقی کرامس چیست؟

  1. اشکان گفت:

    ممنون وسپاسگذارم بابت اطلاعات مفیدی که درسایت میگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *